Kosmetologia

Joanna Olszewska


Kosmetolog
Specjalista ds. makijażu permanentnego

Jestem Absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie o specjalizacji kosmetologia estetyczna oraz absolwentką Europejskiej Akademii Artystycznej Jolanty Wagner, gdzie uzyskałam dyplom Make-up Artis. Z makijażem permanentnym jestem związana od ponad 7 lat. W tym czasie ukończyłam wiele specjalistycznych szkoleń i kursów m.in. nowoczesne techniki makijażu permanentnego firmy BIOTEK, a następnie zdobyłam licencję pierwszego stopnia z ramienia renomowanej marki w dziedzinie makijażu trwałego Long-Time-Liner.

Brałam udział w programach telewizyjnych, m.in. Polsat Cafe, Eliksir Urody, TVN Style, w których w roli eksperta wykonywałam zabiegi makijażu permanentnego.

Dzięki zdobytej wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom, pomagam podkreślić i cieszyć się naturalnym pięknem moich klientów. Techniki pracy wykonywanych makijaży dobieram indywidualnie do potrzeb i typu urody. Oczekiwania klientów są moim priorytetem. Cenię profesjonalizm i efektywność.

W Klinice Optidermic, obok makijażu permanentnego, zajmuję się również zabiegami z zakresu kosmetologii estetycznej oraz zabiegami depilacji laserowej Vectus.

Zapraszam na zabiegi

Kontakt

Joanna Olszewska 

Telefon: +48 606 844 888