O nas

Joanna Wolanin

Joanna Wolanin jest lekarzem specjalistą w dziedzinie okulistyki (specjalista chorób oczu) oraz lekarzem medycyny estetycznej z ponad ośmioletnim doświadczeniem. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z wyróżnieniem. W zakresie medycyny estetycznej posiada studia podyplomowe oraz szereg kursów i szkoleń. Nadal aktywnie pogłębia swoją wiedzę uczęszczając na liczne kongresy i zjazdy Lekarzy Medycyny Estetycznej. Jej szczególne zainteresowania skupiają się na zabiegach okolicy oczodołu i zabiegach plastycznych powiek. – Połączenie tych dwóch specjalności jest spełnieniem moich marzeń, a praca stała się prawdziwą pasją – jak sama podkreśla.

>> Certyfikaty

Marta Sołtysiak

Marta Sołtysiak jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizacje w zakresie dermatologii i wenerologii ukończyła w Klinice Dermatologii CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego. Doświadczenie zawodowe w zakresie dermatologii estetycznej zdobyła w Centrum Szkoleniowym Dermatologii Estetycznej „Dermed” w Łodzi. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jako dermatolog specjalizuje się w leczeniu nowotworów skóry i jest współautorką aktualnych zaleceń dotyczących leczenia czerniaka w Polsce. Wykonuje zabiegi laserowego usuwania łagodnych zmian skórnych, chirurgicznego usuwania znamion oraz badania dermatoskopowe znamion.

>> Certyfikaty

Łukasz Sołtysiak

Łukasz Sołtysiak jest specjalistą w dziedzinie chirurgii ogólnej i proktologii. Ukończył II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, studiował na Universitat de Lleida w Hiszpanii. Zasadniczą część szkolenia specjalizacyjnego odbył w SPSK im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie. Swoją wiedzę i umiejętności poszerza biorąc udział w kursach i szkoleniach w Polsce i nie tylko. Zajmuje się leczeniem chorób układu pokarmowego (żołądka, jelit, pęcherzyka i dróg żółciowych), przepuklin, łagodnych zmian skóry i tkanki podskórnej (tłuszczaków, kaszaków) oraz usuwaniem niewielkich zmian skórnych poprzez skleroterapię. Biegły zarówno w technikach operacyjnych otwartych, jak i laparoskopowych.

Agnieszka Modzelewska

Okulista, Specjalista medycyny estetycznej

lek.  Agnieszka Modzelewska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego o specjalizacji z okulistyki w Szpitalu Klinicznym im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie oraz dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyła studia podyplomowe – Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w Centrum Kształcenia Podyplomowego. Odbyła liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Szczególnie interesuje się okolicą oka, odmłodzeniem i poprawą wyglądu tego miejsca, łącząc wiedzę z zakresu medycyny estetycznej z doświadczeniem zdobywanym w Klinice Okulistycznej. W pracy z pacjentem kieruje się zasadą „mniej znaczy lepiej”. Szczególną uwagę zwraca na kompleksowe podejście do problemu, na poprawę kondycji i wyglądu skóry, zabiegi przeciwstarzeniowe, które wpływają na estetyczny efekt zabiegów. Mając na uwadze zadowolenie, zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów, współpracuje z lekarzami innych specjalności takich jak: chirurgia plastyczna, dermatologia czy chirurgia naczyniowa.

Pracujemy razem kilka lat i bardzo cenimy sobie tę współpracę. Połączyła nas chęć leczenia i pomagania ludziom, a także możliwość podnoszenia ich samooceny. Jesteśmy lekarzami, dla których naturalny efekt zabiegów medycyny estetycznej jest najważniejszy. W naszej profesjii, obie kierujemy się zasadą, że poza wykonywaniem zabiegów, mamy obowiązek informować o profilaktyce i konieczności prowadzenia zdrowego trybu życia. Każdego dnia czerpiemy mnóstwo satysfakcji z tego, że możemy wspierać kobiety i mężczyzn w ich trosce o urodę i młody wygląd.