Osocze bogatopłytkowe

Starzenie się skóry jest całkowicie naturalnym procesem, z czym po prostu musimy się pogodzić. Nie można całkowicie go zatrzymać, jednak są sposoby na to, aby spowolnić zmiany zachodzące w organizmie każdego człowieka. Chętnie korzystają z nich zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a oferujemy je w naszej klinice. Wykorzystujemy do tego m.in. osocze bogatopłytkowe, które daje świetne rezultaty w krótkim czasie, pozwalając wspaniale ujędrnić cerę, a także przywrócić jej młodzieńczy blask.

Jest to preparat w pełni bezpieczny i pozyskuje się go z krwi pacjenta. Terapia jest stosowana na całym świecie już od wielu lat. Jest powszechna nie tylko w medycynie estetycznej, ale również w stomatologii czy ortopedii. Jest to bowiem najlepsze remedium na trudno gojące się rany czy regenerację tkanek.

 

Na czym polega wampirzy lifting?

Zabieg jest inaczej nazywany wampirzym liftingiem i brzmi strasznie tylko z nazwy. Polega na pobraniu od pacjenta niewielkich ilości krwi, a następnie jej odwirowaniu w specjalnym urządzeniu. Tak przygotowany preparat po oddzieleniu leukocytów i erytrocytów od osocza wstrzykuje się w skórę pacjenta. Jest to doskonały sposób na to, aby wygładzić zmarszczki i uzyskać naprawdę naturalne efekty.

Preparat wspaniale pobudza fibroblasty, dzięki czemu powstaje nowy kolagen. Zabieg ma zatem zbawienny wpływ na rewitalizację naskórka. Pacjenci przez długi czas po zastosowaniu terapii cieszą się ujednoliconym kolorytem skóry, większą elastycznością, gęstością oraz napięciem. Zmarszczki są przy tym zdecydowanie mniej widoczne.