Radiofrekwencja mikroigłowa

radiofrekwencja mikroigłowaRF mikroigłowa to jedna z nowocześniejszych metod terapeutycznych w dermatologii estetycznej. Zyskała uznanie ze względu na szybkie i skuteczne działanie. tzw. termolifting bez skalpela. Efekt liftingu jest natychmiastowy. Następuje odmłodzenie skóry, poprawa jej jakości i zagęszczenia oraz redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów. Pozwala uzyskać efekt ujędrniający skórę, a także świetne rezultaty w niwelowaniu blizn i rozstępów.

Radiofrekwencja mikroigłowa polega na wprowadzeniu mikronakłuć skóry na odpowiednią głębokość (0,2-3,5 mm) przy jednoczesnej emisji fali radiowej – energii wysokiej częstotliwości. Takie połączenie fali radiowej z frakcyjnym nakłuwaniem powoduje nagrzewanie tkanki w obszarze wokół igieł, co stymuluje kolagen do odbudowy, bez ryzyka poparzeń.

 

RF mikroigłowa – zabiegi

Dla kogo jest radiofrekwencja mikroigłowa?

Zabiegi RF mikroigłowej są małoinwazyjną, niechirurgiczną techniką, wspomagającą zachowanie młodego i świeżego wyglądu skóry na dłuższy czas. Mogą być stosowane zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn w ramach profilaktyki anti-aging, a także w celu rewitalizacji skóry twarzy, szyi czy dekoltu. To również świetne rozwiązanie na wiotką skórę ciała np. po ciąży lub odchudzaniu oraz niechciane blizny czy rozstępy.

 

Radiofrekwencja mikroigłowa – najczęstsze zastosowania:

  • profilaktyka przeciwstarzeniowa (odmładzanie) – zastąpienie uszkodzonej tkanki nową i elastyczną, o prawidłowej budowie;
  • lifting skóry okolicy oczu, twarzy, szyi i dekoltu – poprawa napięcia skóry, redukcja zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych i innych;
  • zwężanie porów;
  • rozjaśnienie cieni pod oczami, poprawa kolorytu skóry;
  • kształtowanie linii brody, modelowanie i uniesienie policzków;
  • redukcja rozstępów i zwiotczeń skóry;
  • spłycanie blizn potrądzikowych i pourazowych.
Zapraszamy do kliniki medycyny estetycznej OptiDermic w Józefosławiu, położonym w sąsiedztwie Piaseczna, Raszyna, Góry Kalwarii i Konstancina.
Zadzwoń i umów się na wizytę +48 532 276 256